zavřít

Pandareni už ví, na čem budou v datadisku jezdit

Windows MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Protože ani valkýra nejde do boje pěšky, ale hezky cválá za zvuku Wagnerovy opery na svém okřídleném koni, musí mít nějaké zvířátko na pohodlný přesun do boje i pandareni. Blizzard dlouho nechtěl říci, koho nové rase z datadisku World of Warcraft: Mists of Pandaria strčí pod masitou zadnici, ale jak upozorňují kolegové z partnerské fanstránky WoWfan, už to neplatí. Pandareni budou svůj kontinent brázdit na hřbetě ničeho menšího, než dračích želv!

Z pohledu výdrže je to dobrá volba, želva stáhne hlavu a nožky pod své přírodní brnění a nic ji nerozhází. Jak to ovšem bude s rychlostí přesunu po Pandarii, to se ukáže až ve hře. Žádný sprint to asi nebude. Dračí želvy jsou však dle Blizzardu docela přátelské a krom výdrže toho také hodně uvezou. Jen je potřeba nestrkat nohy ani jiné části vlastního těla želvě před čumák. Kdo viděl, co zůstává za velkými želvami v zoo, když se přesouvají z jednoho kusu ohrádky na druhý, tak si tuší proč. Lepší sekačku neprodává ani Béda v Mountfíldu.

Krom dračích želviček tu pro fanoušky WoWka máme ještě jednu docela příjemnou zprávu. Jak potvrdil Cory Stockton, v Blizzardu si pro Mistst of Pandaria odhlasovali zrušení limitu na počet denních questů, které můžete za den dělat. Jinak řečeno, když budete chtít zůstat celý víkend zavřeni před monitorem a dělat daily až do zblbnutí, tak vám v tom nikdo a nic nezabrání. Aspoň si občas otevřete to okno, když už...

Tagy: online fantasy fanstránky fanatics

Zdroje: PC Gamer,Battle.net,WoWfan

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.