zavřít

Nové rozšíření pro Hearthstone z vás udělá vědce spojujícího mechy

Android Windows MAC Linux iOS

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Blizzard se svým pravidelným rozšiřováním populární karetní hry Hearthstone: Heroes of Warcraft neustává a každých pár měsíců vytáhne z rukávu novou expanzi. Tu aktuální si vývojáři vytáhli přímo z rukávu laboratorního pláště, protože se celá točí kolem „vědy“ a mechů. Jmenuje se The Boomsday Project a vyjde na začátku srpna.

Hearthstone: The Boomsday Project počínaje 7. srpnem nabídne 135 nových karet včetně devíti nových legendárních kouzel. Prim ale hrají mechové a s nimi spojená zcela nová mechanika (pun not intended) Magnetic. Ta slouží k propojení dvou mechů do jednoho silnějšího, s více životy, větším útokem a v některých případech i s více schopnostmi.

Poměrně odvážné jsou i některé karty samy o sobě, aniž byste je museli s nějakou jinou kombinovat. Například Myra’s Unstable Element vytáhne do ruky zbytek vašeho decku, díky Electra Stormsurge budete moct zakouzlit vaše příští kouzlo v tomto tahu dvakrát, a pak je tady Omega Defender.

Ten stojí 4 many, má 2 útok a 6 života, ale pokud máte 10 mana krystalů, najednou se mu zvýší útok o 10 bodů. Tím pádem pak za 4 many získáte potvoru s 12 útokem... Defender přitom není jediný, karet typu Omega bude v The Boomsday Project víc a při plném počtu mana krystalů z nich vytřískáte maximum.

Další velkou novinkou jsou Projects, které dají stejný efekt vám i vašemu protivníkovi. Měli byste si tak stavět deck způsobem, který se kolem vámi vybraného Projectu točí, a doufat, že z jeho bonusů nebude váš protivník benefitovat tolik jako vy.

V The Boomsday Project nechybí ani menší singleplayerový mód The Puzzle Lab. V něm najdete přes sto různých hádanek, které budou spíše o přemýšlení než o rychlých reakcích. Hádanky budou navíc rozděleny do několika kategorií, jako je Survival, Board Clear, Lethal, Mirror. The Puzzle Lab to bohužel na spuštění hry nestihne, ale zájemcům se otevře krátce poté: 21. srpna.

Vývojáři z Blizzardu zatím ještě nepředstavili úplně všechno, ale na několik nových karet se můžete podívat níže, na zbytek pak v galerii na kartě hry. Hearthstone: The Boomsday Project je už k mání na blizzardím shopu, kde si můžete předobjednat za 50 eur standardní rozšíření s 50 balíčky karet, nebo za 80 eur rozšíření s 80 balíčky karet plus novým Warlockem Mecha-Jaraxxus.

Hearthstone: The Boomsday Project
Hearthstone: The Boomsday Project
Hearthstone: The Boomsday Project
Hearthstone: The Boomsday Project

 

Hearthstone: The Boomsday Project

 

Hearthstone: The Boomsday Project

Tagy: Warcraft (série) fantasy karetní blizzard Hearthstone karetní hra

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.