zavřít

Námořní RPG Man O' War: Corsair ze světa Warhammeru nabídne patnáct frakcí

PC MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jedna z nadějně vyhlížejících licencí ze světa Warhammeru už se pomalu chystá do early accessu. Man O' War: Corsair je adaptací polozapomenuté hry z tohoto universa, na níž pracuje malý tým Evil Twins Artworks. Stanete se v ní kapitánem lodi z jedné z několika frakcí a bude jen na vás, jak se popasujete s nástrahami moře v univerzu, kde nehrozí jen války a piráti, ale také obří monstra a magie. V novém videu uvidíte, že ač vizuálně mnohem levnější, Man O' War: Corsair se bude v základu hrát jako námořní pasáže z Assassin's Creed IV: Black Flag.

Navigujete tak svou loď po hladině, pálíte z děl a když dojde na abordáž bojujete z pohledu třetí osoby v realtime střetech. Když zrovna nebojujete, objevujete svět, vylepšujete svou kocábku, najímáte nové členy posádky, obchodujete a snažíte se prosperovat. K dispozici budete mít ve finální verzi na padesát přístavů, v nichž půjde obchodovat i najímat lidi, orky, elfy, mágy a všemožné další warhammerovské existence.

Do early accessu, který začne 15. dubna, si ale hra nepřinese veškerý obsah. Pokud byste z videa, kde se ukazuje alfa verze, nepoznali, že vývoj je na začátku, ujistí vás o tom označení early access verze jako 1.0. K dispozici budou zatím jen čtyři frakce – orkové Kislev, Empire a piráti, přičemž v plné verzi jich bude celkem patnáct, mezi nimi i skaveni, Chaos, temní elfové či Bretonci.

Stejně tak si v první verzi vyzkoušíte jen 12 lodí z plánovaných více než 30. Ve hře budou questy, ale ještě zde nenajdete kampaň za lidi a absentovat budou všechny typy mágů. O tom, co vše bude v první early access verzi a co se teprve chystá nejlépe informuje tento graf.

I když první video odpovídá stavu a také asi rozpočtu hry, nejde nevidět její potenciál. Už jen pohled na obřího žraloka, který vás taranuje, na orky a gobliny pobíhající po palubě při abordáži, na nejrůznější typy lodí odpovídající jednotlivým rasám... Man O' War: Corsair by mohla být dalším příjemným překvapením z éry, kdy Games Workshop zkouší dávat licence většímu množství studií.

Tagy: RPG námořní warhammer

Zdroje: tisková zpráva,GameWatcher

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.