zavřít

Na základě úspěchu dvojky vyvíjí Rebellion Sniper Elite 3

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zatímco pro některé tituly by 1,1 milionů prodaných kopií znamenalo podepsaný rozsudek smrti, pro Sniper Elite V2 je to dle vydavatelské firmy 505 Games velký úspěch a pádný důvod proč se pouštět do vývoje pokračování. K tomu už ostatně dávno došlo, a tak můžete v roce 2014 očekávat vydání Sniper Elite 3 pro PC, PS3, X360 a next gen platformy.

Logo hry naznačuje, že pokud jde o dobu, nepohne se třetí Sniper Elite z 2. světové, ale Berlín asi hlavní hrdina Karl Fairburne vymění za africkou výheň. Ono obecně těch zásadních změn příliš čekat nelze, na rozdíl od těch menších, evolučních.

Tisková zpráva, která vývoj hry oficiálně osvětlila, upozorňuje, že trojka krom vylepšené audiovizuální prezentace přitáhne prvky, na jejichž implementaci nebyl v předchozích dílech čas a prostředky. Plán tvůrců z týmu Rebellion je však zapracovat zejména na sandboxovém naturelu hry a dalším využití X-Ray Kill kamery, což byl hlavní prvek už v předchozí hře.

Vývojáři se prý v současné chvíli soustředí na přípravu nových lokací, oproti dvojce více odladěnou hratelnost a zbrusu nový příběh. Tím, na fakta velmi skoupá, tiskovka končí a za nás jen dodám, že by bylo pěkné, kdyby při všem tom ladění a připravování tvůrci nezapomněli hlavně na AI – právě ta byla Achillovou patou solidní dvojky.

Tagy: stealth akční historická válečná vojenská

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.