zavřít

Na Guild Wars 2 se řítí velký update a event The Lost Shores

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tři měsíce po vydání hry se Guild Wars 2 dočkají prvního velkého updatu (a co malý update pro engineery a jejich kity?), který má prý změnit tvář Tyrie natrvalo. 16. listopadu se spustí třídenní event The Lost Shores, v jehož rámci se představí spousta novinek i řada bitev. 16. dojde na obranu Lion’s Arch, následně se jej pokusíte znovu dobýt (asi se počítá, že obrana úspěšná nebude), pak dojde k otevření nové lokace Southsun Cove a nakonec vás čeká střet v tomto místě s monstrem jménem Ancient Karka.

Je asi jasné, že přijdou noví protivníci. V listopadu se v rámci dungeonu Fractals of the Mists představí nová condition jménem Agony, jejíž efekt se bude zesilovat během postupu dungeonem. Některé předměty dostanou slot na nové vylepšení – Infusion. Objeví se nový typ předmětů, Ascended, které budou na úrovni mezi Exotic a Legendary. Celkově jde o začátek rozsáhlého rozšiřování end-game obsahu. Nu a pokud chcete vidět Karku, uvnitř článku najdete trailer na The Lost Shores.

Tagy: fantasy RPG mmo

Zdroje: PC Gamer,Arena.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.