zavřít

Mod Mega City One přináší do Half-Life 2 novou kampaň a zvýšenou obtížnost

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Zkombinovat Half-Life 2, soudce Dredda, Tomb Raider a Resident Evil tak, aby z toho nevznikl nehratelný nesmysl, to chce kumšt. Přitom všechny zmíněné kousky posloužily jako inspirace modderovi, jehož přezdívka zní příznačně Crowbar neboli Páčidlo. Výsledkem je modifikace pro Half-Life 2: Episode Two jménem Mega City One, v níž se na scénu znovu vrací legendární Gordon Freeman.

Příběh se odehrává v alternativní realitě, v níž všemi oblíbený obrýlený doktor hledá mimozemský krystal, aby zabránil nepřátelské invazi na planetu Zemi. Budete se muset prodírat ruinami, chrámy a dalšími nepříjemnými místy plnými ještě nepříjemnějších oponentů, jen abyste se octli v titulní megapoli, kde teprve začne jít do tuhého.

„Na nejtěžší obtížnost je klíčové prozkoumávat okolí a šetřit náboji,“ varuje pan Páčidlo s tím, že mod je kompletně rebalancovaný tak, aby byl těžší a zábavnější. A má na to svědky. Původní verze projektu vznikla jako součást soutěže Hammer Cup 2016, v jejímž rámci byly mapy důkladně otestované. Celé přibližně tříhodinové dobrodružství je už teď volně dostupné ke stažení na ModDB.

Tagy: FPS modifikace Half-Life

Zdroje: PC Gamer,ModDb

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.