zavřít

L.A. Noire vyjde na PC - bude hezčí a optimalizovaná

- Oznámení autor: Martin Bach Komentáře: 0

Zatímco v případě Red Dead Redemption jsme se oznámení PC verze stále nedočkali, a...

Zatímco v případě Red Dead Redemption jsme se oznámení PC verze stále nedočkali, a nejspíš se už ani nedočkáme, u L.A. Noire se Rockstar vrátil ke své tradici a krátce po vydání konzolových verzí ohlásil oficiálně PC konverzi. O tu se postarají vývojáři ze studia Rockstar Leeds a podle dostupných informací si s přizpůsobením hry osobním počítačům dají záležet. Vývojáři mluví hlavně o optimalizaci pro široké spektrum hardwarových konfigurací, takže by se snad již neměla opakovat situace s "trochu" pokaženou konverzí Grand Theft Auto IV.

Na PC se také dočkáme upraveného ovládání (možnost namapovat vlastní klávesy, optimalizace pro různé typy joypadů, apod.) a především notně vylepšené grafiky a vůbec technické stránky hry. PC verze bude rovněž podporovat 3D zobrazení. Přesné datum vydání bohužel zatím Rockstar neoznámil, ale hra by se na pulty obchodů měla dostat ještě do konce roku. A o tom, že se je rozhodně na co těšit, se můžete mezitím přesvědčit v naší recenzi.

Tagy: detektivka konverze

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.