zavřít

Kooperativní event Outbreak do Rainbow Six Siege proti vám pošle pětici mutantů

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Od 6. března do 4. dubna poběží v Rainbow Six Siege kooperativní událost, která vás a další dva operátory postaví proti nové hrozbě z vesmíru. Tajemný parazit napadl nebohé lidi v Novém Mexiku a přetváří je na vražedné stroje. V pouhých třech lidech musíte dokázat, že vy jste ještě nebezpečnější mašiny na zabíjení. Poradíte si hned s pěti druhy zmutovaných nepřátel?

Vesmírný cizopasník si ze svého lidského hostitele dokáže udělat různé druhy hrozeb, jejichž jediným cílem je zbavit planetu všeho nemimozemského. Vašemu tříčlennému týmů expertů budou stát v cestě následující: Grunts, Breachers, Rooters, Smashers a Apex.

Nejběžněji se setkáte s Grunty. V přítomnosti lidské rasy se chovají velice nepřátelsky a abyste se jich tak lehce nezbavili, obrní tělo svého hostitele. Spíš než přímá konfrontace se doporučuje tiché vyhnutí se. To se tedy doporučuje asi ve všech případech, ale tak se hrozby nezbavíte. Každopádně se vyhněte Breacherům, kteří si svého hostitele moc neváží a ve vaší blízkosti rádi explodují.

V případě Rooterů je okamžitě zřejmý původ jejich jména. Kořenáči vás překvapí bodci ze země, které vás nejen zraní, ale i ochromí. Pokud jsou nablízku, prakticky si nemůžete dovolit nějaké postávání na místě. Smasheři jsou zase největší mlátiči, jejichž tělo prakticky neprostřelíte a jejichž ranám neodolá ani nezničitelná zeď.

Poslední jsou Apexové, což jsou v podstatě takoví vůdci. Ti na vás neútočí přímo, ale radši posílají vlny nepřátel a oslepující projektily, kterým dokáže odolat pouze Finka a Doc. Zneškodnit je by měla být vaše priorita. Mutantům samozřejmě nečelíte postupně, ale klidně všem naráz, takže se připravte na pořádný chaos. A pouze vy do něj můžete vnést řád, protože pokud selžete, čeká Nové Mexiko atomovka.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: PC Gamer

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.