zavřít

Fight Club Speciál dorazí na herní festival Gamer Pie

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Protože slavíme Den české státnosti, tradičního středečního Fight Clubu se dnes nedočkáte. Úplně ho ale nevynecháme, protože v sobotu 1. října „odvysíláme“ Fight Club naživo v průběhu brněnského festivalu Gamer Pie, který koná v brněnském kině Art.

Když říkáme, že speciální Fight Club odvysíláme, nemyslíme tím přímý přenos. Půjde o festivalový Fight Club Speciál, ve kterém témata i následnou diskusi nad dotazy podřídíme místu, času a příležitosti – tedy místnímu publiku. Později vám ale nabídneme sestříhaný záznam, kdybyste na Gamer Pie nemohli dorazit, ale stejně toužili slyšet naše moudra a vidět naše stále stejné obličeje. :)

Fight Club by ale není hlavním důvodem, proč být v sobotu už od devíti rána v kině Art. Hlavním tahákem jsou přednášky celé řady odborníků z řad vývojářů, akademiků, novinářů i prostých herních nadšenců. Program celé akce najdete za tímto odkazem, a letmý pohled na něj dává tušit, že největším problémem bude vybrat si v daný čas jednu ze dvou současně probíhajících přednášek či prezentací.

Poslechnete si přednášku o Československých hyperlokálních hrách od Jardy Švelcha, nebo zajdete na prezentaci projektů studentů Masarykovy univerzity? Dáte si večerní megakvíz, nebo půjdete na přednášku o hrách v Asii a Africe od Pavla Dobrovského? Dáte přednost prezentaci hry Chuchel od Amanity, nebo vás spíš zajímá využití videoher ve školním systému?

Pokud si nevyberete, můžete v průběhu celého dne zkoušet virtuální realitu HTC Vive, navštívit interaktivní muzeum Retroherna nebo se zapojit do Charitativního bazárku. A v sedm večer si pak s námi můžete dát Fight Club, po kterém už následuje jenom afterparty.

gamerpie

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří si stihli na Gamer Pie koupit lístek, uvidíme se v sobotu v Brně. A se všemi ostatními se u tradičního Fight Clubu virtuálně setkáme příští týden ve středu.

Tagy: Fight Club Special Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.