zavřít

Epizodická RPG adventura Pendula Swing láká na spojení Pána prstenů a Velkého Gatsbyho

Android Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zní to šíleně, ale o to je to ve výsledku zajímavější hra. Adventura Pendula Swing vás vezme do Ameriky v jejích bláznivých 20. letech minulého století. Ty jsou přikořeněné přítomností jiných bytostí než jenom extravagantně oháknutých lidí. Po ulicích se volně procházejí trpaslíci, elfové, ale i orci a goblini.

A někde uprostřed toho mumraje stojíte vy, bývalá trpasličí hrdinka Brialynne Donu Tenúm, která se kdysi dávno zaslouženě odebrala na opuštěný ostrov za klidem. Odtud vás vyžene krádež důležitého artefaktu. Brialynne se tak vrací do světa, který ušel kus cesty.

Všude hraje podivná muzika, lidé a další humanoidi nosí zvláštní oblečení, koně jsou nějací rychlejší a železnější, a za denního světla se tu mezi ostatními jen tak potulují orci a goblini... Je to šok, ale není čas na otálení. Případ zmizelého artefaktu se sám nevyřeší!

Jak stojí v titulku, Pendula Swing je rozdělená na epizody. Není jich poměrně tradičních pět, ale rovnou sedm, z nichž jsou momentálně k dispozici první tři. Dobrá zpráva je, že první epizoda s podtitulem Tired and Retired je na Steamu a Androidu úplně zdarma. Můžete si tak vyzkoušet nevšední zasazení a až poté se rozhodnout, zda investovat do dalších epizod.

Druhá epizoda The Old Hero’s New Journey je momentálně ve slevě za 3,6 eura a třetí nejnovější Orcing Hard or Hardly Orcing za 4,5 eura, což je standardní cena pro všechny epizody. Bohužel chybí season pass, ale obě vydané placené epizody najdete v bundlu za 5,7 eura.

 

Tagy: fantasy RPG adventura indie hra epizodická hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.