zavřít

Do Lord of the Rings Online přijde bitva o Helmův žleb

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Poté, co se do Lord of the Rings Online dostali koňáci se svým Riders of Rohan se LOTRO universum hodlá rozšířit o další ryze rohanskou lokaci – Helmův žleb. Takže si naostřete meče, vyrobte záložní šípy, blíží se bojovní skurut hai. Helm’s Deep bude pátou expanzí pro Lord of the Rings Online. Základem expanze bude celá válka se Sauronovými a Sarumanovými služebníky. Od desátého levelu se bude moci nechat naverbovat jako voják do bitvy o Hlásku, což bude největší konflikt celé hry.

Kromě toho přijde samozřejmě mnoho dalších lokací ze západního Rohanu, kupříkladu Edoras nebo Šerá brázda. Co se týče dalších bonusů, dojde ke zvednutí level capu z 85 na 95 a budou kompletně updatované specializace povolání. Samozřejmostí jsou další známé postavy, které na svém dobrodružství potkáte – Aragorna, Éowyn, Éomera a také Théodena. Prostě klasické, pro MMO atraktivní "touch the star". Snad dojde i na Grímu...

The Lord of the Rings Online: Helm’s Deep vyjde někdy na podzim tohoto roku. Kate Paiz, producentka celé hry poznamenává: „S Helmovým žlebem jsme chtěli hráčům přinést Válku o prsten v opravdu monumentální podobě. Jsme nadšení z toho, že vytvoříme další ikonický moment z dějin Středozemě a dostaneme hráče doprostřed akce“. Dodejme jen že LOTRO je zářným příkladem toho, jak jde skomírající MMORPG oživit pomocí dobře udělaného free-to-play modelu a nejen jej tak dostat hrobníkovi z digitální lopaty, ale proměnit jej v prosperující MMO svět.

Tagy: fantasy RPG mmo pán prstenů

Zdroje: VG247,LotRO homepage

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.