zavřít

Coast Guard nabídne námořní dobrodružství ve jménu pomoci ostatním

Windows MAC

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Německé vydavatelství astragon Sales & Services a vývojáři z týmu Reality Twist oznámili příchod své námořní simulace Coast Guard na Steam. 21. října, kdy tato dobrodružná simulace vychází, však neočekávejte líté námořní bitvy ani plavbu pod černou vlajkou s lebkou a zkříženými hnáty. Coast Guard totiž nabídne zážitky ze života pobřežní stráže, což je na starém kontinentě téma více než aktuální.

Za 20 eur hra nabídne zážitky důstojníka pobřežní stráže Finna Asdaira a jeho posádky. Asdair se se svojí posádkou vydává na moře v zajímavém mixu adventury a simulace s tím, že se hráči mohou těšit na práci detektivní (na palubě bude například přítomný i forenzní specialista) i záchranářskou. Dojde tak nejen na vytahování uprchlíků z potápějících se bárek, ale kupříkladu i na výslechy obchodníků s lidmi, pašeráků všeho druhu apod.

Celkem tato na první pohled budgetová hra nabídne patnáctku misí propojených údajně spletitým a konspiraci zahrnujícím příběhem, ve kterém se budou hráči pohybovat nejen s vlastní bárkou, ale budou se moci v pohledu z první osoby pohybovat volně i po mateřském plavidle. Z dalších lokací stojí za vypíchnutí například také návštěva ropné plošiny.

Prohlédněte si přiloženou galerii a ujít si nenechte také aktuální trailer, datum vydání se kvapem blíží a pravdou bez debat je, že mnoho podobných titulů dnešní trh rozhodně nenabízí.

 

Tagy: záchranáři pobřeží simulace dobrodružný adventura

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.