zavřít

Chystá Wargaming free to play střílečku? Spolupráce s tvůrci Wolfenstein: Enemy Teritory tomu nasvědčuje

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo by neznal společnost Wargaming. Od roku 2010 se dostala do povědomí opravdu širokého publika díky úspěšné F2P onlinovce World of Tanks. Na tento úspěch navázaly další tituly společnosti jako World of Warplanes, World of Warships nebo mobilní World of Tanks Blitz. Teď se zdá, že jejich dalším titulem by mohla být střílečka, i když zatím není nic potvrzené.

Vyplývá to však z dlouhodobé šuškandy a z oficiálně oznámené spolupráce mezi společnostmi Wargaming a Splash Damage. Splash Damage je tým vývojářů s obsáhlými zkušenostmi s multiplayerovými střílečkami. Původně dadšení modeři spojili své síly a postarali se o oceňovanou multiplayerovou akci Wolfenstein: Enemy Teritory, která jim otevřela dveře do světa.

Postarali se také o multiplayerové mapy pro Doom 3, multiplayer Batman: Arkham Origins, samostatnou hru Enemy Territory: Quake Wars, ale pustili se i do vlastních značek jako Brink nebo Dirty Bomb. Zkrátka a dobře, jestli Splash Damage něco umějí, pak jsou to multiplayerové střílečky. A jestli něco umí Wargaming, pak je to funkční free to play model. Když si tedy dáte jedna a jedna dohromady, výsledkem spolupráce těchto dvou společností snad ani nemůže být nic jiného než F2P střílečka s mikrotransakcemi.

Enemy Territory: Quake Wars

„Splash Damage pracují opravdu tvrdě, aby vytvořili nezapomenutelné hry. Nezastaví se, dokud vše nešlape jako hodinky, a stejně jako my sázejí na herní design cílený na hráče, což z nich dělá ideálního partnera pro Wargaming,“ zní vyjádření šéfa Wargamingu Victora Kislyiho. Teď už musíme jen počkat na první detaily o připravovaném projektu.

Tagy: online akční multiplayer free-to-play historická válečná tank válečné hry

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.