zavřít

Call of Cthulhu: The Wasted Land vyděsí PC hráče

iPad iPhone Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

První světová válka je ve hrách dlouhodobě nevyužitá a působí tedy, zcela bez vlastního přičinění, jako svěží téma, když už se jej nějaká hra chytí. A když se to navíc spojí s licencí Call of Cthulhu, může z toho vzniknout hra, která je alespoň papírově zajímavá. Call of Cthulhu: The Wasted Land výše zmíněnou tematikou obaluje hru, která je kombinací RPG a tahové strategie a s několikaměsíčním zpožděním oproti původní iOS verzi se počátkem května chystá i na PC. Ne však přes Steam, Desuru, GoG, Gamersgate nebo jiný oblíbený kanál digitální distribuce.

Kdepak, tvůrci z Red Wasp týmu se dohodli s Intelem a PC verzi budou distribuovat skrze službu AppUp, o které jsem doposud neslyšel a nečetl ani řádku, k tomu se musím přiznat. Hra mě tedy s největší pravděpodobností mine a když se tak probírám hráčským hodnocením iOS verzí, je mi to trošku líto. Menší dostaveníčko s prastarým zlem bych si docela dal, zvlášť když hra vychází ze stolního RPG Call of the Cthulhu. Hra vyjde na AppUp 5. května, pokud je mezi vámi někdo, kdo službu využívá a chtěl by se něčím podobným zabavit. PC verze nabídne podporu Windows 7, je optimalizovaná pro běh ne noteboocích i dotykových PC s Windows 7 OS a podporuje širokoúhlé zobrazení. Další informace hledejte na homepage.

Tagy: strategie horor RPG tahová válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.