zavřít

Breach je akční RPG od bývalých vývojářů z BioWare

Windows Xbox 360

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Vytvořte si unikátního hrdinu, seberte pár kamarádů a vrhněte se hekticky mlátit démony, které ovládá jiný hráč. To je scénář chystaného akčního RPG Breach od studia QC Games, jehož vedoucí členové předtím pracovali v BioWare. Bohužel nemůžete čekat žádný promakaný příběh, ale pokud máte chuť na rychlou akci z pohledu třetí osoby, vypadá Breach velice slibně.

Velkým lákadlem je komplexní úprava vašeho hrdiny. Můžete z něj udělat kouzelníka, pistolníka, šermíře, ninju, zkrátka skoro cokoliv – a to, co stvoříte, bude pravděpodobně jedinečná kombinace. Pak se spolu s až třemi přáteli, nebo klidně sami, vrhnete do cca patnáctiminutového dungeonu plného mytologických nestvůr.

Příběhové pozadí je takové, že clona oddělující náš svět od toho fantastického byla prolomena, a tak je Země najednou plná oblud, démonů a jiných krvelačných potvor. Ty má pod palcem Veil Demon – speciální zloduch, za kterého hraje skutečný hráč a který může chystat pasti, nebo se dokonce osobně vtělit do monster a pořádně hráčům zatopit.

Boj má připomínat žánry MOBA a MMORPG – máte k dispozici řadu schopností, které se samy zaměří a musíte si u nich dávat pozor spíš na cooldown než na mrštnost vaší myši, ale zároveň je doplňujete některými skilly, jež je potřeba zamířit pěkně postaru, ručně.

Zájemci o malou ochutnávku se na oficiálních stránkách můžou přihlásit do technické alfy, a pokud byste preferovali trochu úplnější zážitek, můžete si počkat na předběžný přístup – ten bude na Steamu spuštěn ještě během letošního roku. Plnou hru čekejte někdy v létě 2019, a to v modelu free-to-play. Zatím se nepočítá s jinými platformami než s PC.

Breach

Breach

Breach

Tagy: akční RPG multiplayer kooperace dungeon

Zdroje: tisková zpráva,Steam,PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.