zavřít

Anomaly Defenders ukáže válku z pohledu emzáků

iPad iPhone Android Windows Windows Phone 8

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Tower defense obranu před ufounskou invazí jsme si mohli vyzkoušet ve hrách Anomaly 1 a 2 (nemluvě o dalších), nyní přišel čas omrknout celý konflikt i z pohledu druhé strany. V právě ohlášené "tower offense" (nejde o chybu, ale hríčku tvůrců z tiskovky) záležitosti Anomaly Defenders si majitelé PC a mobilních zařízení vyzkouší obranu alieního úlu před zrádným lidským pokolením.

Lidé totiž přešli do ofenzívy a obrana rodiště ufounků je v ohrožení. Žertovně pojatý "propagandistický" trailer na každý pád hýří stejně slušnou grafikou jako předešlé díly Anomaly, krom ní hra nabídne i 24 kol o různé náročnosti nebo možnost vytvářet vlastní technologické stromy.

Anomaly Defenders (homepage zde) by měla vyjít během několika měsíců. Než ale vývojáři z 11 Bit Studios datum upřesní na den, dočkáme se zřejmě i dalších dílů videa z pohledu emzáků.

Tagy: akční tower defense

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.