zavřít

Zvířecí fotbálek pro děti v Pet Soccer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Techland, polské studio pracující na střílečce Chrome, si řeklo, proč nevyužít celkem schopný engine z této hry i pro tituly z úplně jiného soudku a tak po závodním Pet Raceru tento týden oznámili další podobnou hru Pet Soccer.

zdroj: Archiv

Ta, jak samotný název napovídá, bude humorným fotbálkem opět především pro děti, což se jistě projeví na prodejnosti.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Více o Pet Soccer v článku shrnujícím celý obsah tiskové zprávy, zatím jediného informačního zdroje o této hře, na BonusWebu:
    Fotbal se bude hrát na stejných místech jako se závodilo, tedy ne na úplně těch samých. Ono běhat s míčem po závodní dráze od startu k cíli by asi nebylo moc zábavné. Stadiony ale mají být zbudovány v domovině jednotlivých týmů a bude jich tedy také dvanáct. Opět se podíváme do ledové Antarktidy, horké džungle, zeleného lesa a zřejmě i na Měsíc. Soutěže by měly "zpestřit" takové věci jako je tropický liják, sněhová bouře a možná i padající meteority... [více]
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.