zavřít

Zuxxez oznamuje vývoj Earth 2160

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zuxxez Entertainment včera kromě toho, že spustil své nové vlastní oficiální stránky, také oficiálně oznámil svůj nejnovější titul, který bude pokračovat v sérii strategických her EARTH.

Nová hra nese název Earth 2160, je vyvíjena studiem Reality Pump a přinese řadu single- i multi- playerových módů. Postavena je na nejposlednější verzi enginu Earth III.

Earth 2160 vás nechá vybrat si jednu ze čtyř stran, které jsou navzájem v konfliktu. První z nich je označena jako ED, což znamená Eurasian Dynasty. Její vůdci po zničení Země unikli na palubě lodi evakuační flotily a nyní se snaží bojovat o přežití lidské rasy. Jejich základnou je jedna budova skládající se z malých nastavitelných částí. LC je další ze stran. Je to mírumilovná matriarchální společnost, která je ovšem po zničení Země nucena bojovat ve jménu nalezení nového domova a vybudování základny. Struktury této frakce mají ještě nějakou rezervu být upgradovány, ale i tak jsou přizpůsobeny v případě nutnosti k neuvěřitelně rychlému přesunu na jiné místo.


nové obrázkykompletní galerie

Třetí stranou jsou stroje UCS, které se vyvinuly z bojových strojů. Během svého dlouhého letu na Mars se počítač rozhodl zabít všechny přeživší tvory lidské rasy a začít podmaňovat celou sluneční soustavu se svou vlastní sestrojenou armádou. Nakonec zde ještě máme samotné mimozemšťany. Jsou to odpadlíci, kteří byli před mnoha a mnoha lety uvězněni na Marsu. Když ale v roce 2160 na mArsu přistála loď UCS, probudila je z hlubokého spánku. Nyní se snaží uprchnou ze svého vězení a založit nové základny v sluneční soustavě.

Všechny tyto skupiny jsou schopny vyvíjet nové technologie, pracovat na nich, budovat výzkumná centra na povrchu planet. Mohou vyvíjet v jeden moment tolik technologií, kolik mají technologických center. Earth 2160 se bude odehrávat v celé naší sluneční soustavě. Podíváte se na planetu Mars, ale také na měsíc Saturna - Titan, měsíc Neptuna - Triton a Jupiterův Io. Nový rozměr dá hře vytvoření jakéhosi virtuálního agenta, který vám bude jako nezávislý pracovník k dispozici k najmutí kdykoliv bude potřeba. Tito agenti vynikají svými unikátními schopnostmi, mohou být využiti při vývoji technologií, při vedení jednotek, zvyšováni efektivity těžby, apod. Ne všichni agenti jsou však k dispozici celou hru. Když totiž bude takový agent najat jedním hráčem, jiný už nemá téhož šanci získat. Earth 2160 vám nabídne 4 singleplayer kampaně, každou po sedmi misích. K dispozici bude také skirmish mód, který si můžete ve dvou zahrát se svým kamarádem a nebo počítačem. Co se týče multiplayeru, na výběr budete mít ze čtyř módů. Hra by měla vyjít na začátku 2004.
zdroj: homepageTTG, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.