zavřít

Zoo Tycoon 2: African Adventure v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nenáročné a příležitostné hráče budovatelská strategie Zoo Tycoon 2 stále baví, tak proč jim neprodloužit zábavu, řekl si asi Microsoft a nechal studio Blue Fang Games připravit druhý datadisk African Adventure.

O něm jste se mohli prvně dočíst v březnu a dnes tu máme sadu prvních obrázků, společně s linkem na homepage a doplňujícími informacemi o jeho obsahu. Z dvacítky zvířat se potkáte s hrabáčem kapským, žíhanou hyenou, prasetem bradavičnatým, ptákem jménem hadilov písař či se zástupci čeledě promykovitých. Všichni se mají chovat realističtěji a nepředvídatelně, tak jako ve skutečné přírodě.


Další novinky Zoo Tycoon 2: African Adventure jsou už jen kosmetického rázu - blíže neupřesněný počet scénářů a výzev, pouštní džíp, nové mapy na motivy legendárních afrických lokací a budovy přizpůsobené tamnímu prostředí. Za to vše po vás budou v obchodě chtít 30 amerických dolarů. V USA vychází tento přídavek v polovině května; do EU by se měl dostat začátkem června a k nám někdy později díky CD Projektu, který ho asi bude muset chtě nechtě lokalizovat vzhledem k existenci české verze původní hry (ještě od Playmana).
zdroj: homepage, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.