zavřít

Zážitek z jízdy v Mercedes-Benz World Racing

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z hlavních důvodů, proč novináři na veletrhu E3 zavítají do expozice poměrně neznámého vydavatele TDK Mediactive, bude závodní hra Mercedes-Benz World Racing, která se chystá pro všechny existující platformy (PS2, Xbox, GameCube, PC).

Znalcům tohoto žánru bude tento titul po shlédnutí nových obrázků možná něčím povědomý - jedná se totiž o nástupce starších závodů N.I.C.E. 2 od německých vývojářů z firmy Synetic, který používá vizuálně podobný 3D Landscape engine. Ten slibuje opravdový zážitek z jízdy, neboť nebudete limitováni předem vymezenou tratí, nýbrž celý virtuální svět, který budete moci volně prozkoumávat, jako to bylo možné třeba v klasice Test Drive 3 od Accolade.


další nové obrázky

Jinak se samozřejmě počítá s účastí vozů od automobilky Mercedes-Benz, realistickým modelem poškození, několika herními módy (trénink, soutěž, kariéra) nebo podporou Force Feedbacku. A kdy? Datum vydání Mercedes-Benz World Racing byl stanoven na 27.září letošního roku, takže nový díl Need for Speed: Hot Pursuit 2 bude mít možná nějakou kloudnou konkurenci.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.