zavřít

Závodní hra Flat-Out od tvůrců Rally Trophy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrých závodních her není nikdy dost a tak doufejme, že se na obzoru rýsuje další, které budeme moci říkat alespoň ono "dobrá".

Jmenovat se bude Flat-Out a pochází z dílny finského vývojářského studia Bugbear Entertainment (tvůrci Rally Trophy), kteří ji chystají nejen pro PC a Xbox. Tato hra nové generace, jak ji odvážně sami tvůrci nazývají, by všem příznivcům tohoto žánru měla přinést nejen strhující zážitek z jízdy a s tím spojené zvýšení hladiny adrenalinu, ale také jistý příběh a dramaticky vypadající bouračky, při nichž se rozlétávají kusy vozidel do okolí. Mnohé naznačují i první obrázky v naší galerii:.


nové obrázkykompletní galerie

Flat-Out však nebude významným projektem jenom co do grafického zpracování a přesvědčivého ztvárnění fyziky. Hráče by měla zaujmout i celková interaktivita všeho okolního prostředí. Narazit například můžete i do boční ochranné bariéry z pneumatik. V takovém případě se jednotlivé gumy rozrazí do všech stran a budou ještě daleko za vámi poskakovat. Stejně tak dřevěné ploty nezůstanou po vašem polechtání vkuse, ale roztříští se na tisíce kusů a třísek. Prostě když se budete hodně snažit, bude létat vzduchem vše, co se vám náhodou přimotá do cesty, vč. značkovacích kuželů i barelů. Navíc pokud si jezdec za vámi nedá pozor, může některý odražený neřád nepříjemně poničit i jeho vozidlo.

Zatímco v mnoha jiných automobilových závodních hrách, můžete jezdit jak chcete a vaše vozidlo bude stále jako zbrusu nové, ve Flat-Out si tvůrci dávají výrazně záležet naopak na velice působivém provedení kosmetických změn, které vaše vozítko příliš neopatrnou jízdou může utrpět (od poškrábání, otlučení, zprohýbání plechů, po odpadlé kusy vozidla odkrývající motor, kokpit jezdce a mnoho dalšího). K dispozici budete mít i garáž, kde si můžete zakoupit buď potřebné jednotlivé součástky, anebo rovnou celé auto. Všechna z 16ti nabízených vozidel přitom budou vymodelována velice detailně. Aby to bylo ještě zábavnější, v každém z aut bude mít jiné vlastnosti. Připraveno by mělo být celkem 45 závodních drah s nejrůznějším povrchem (led, sníh, bláto, asfalt,..). Chybět nebude rozhodně ani multiplayer. Dokončení Flat-Out je naplánováno na druhou polovinu roku 2003.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.