zavřít

Začalo betatestování Laser Squad Nemesis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vznik netradiční hry Laser Squad Nemesis jsme na tomto místě zmiňovali už před měsícem, takže nyní pro úplnost připomenu jen to, že se jedná o předělávku tahové strategie Laser Squad z Amigy, která se hraje výhradně přes e-mail.

zdroj: Archiv

Tato hra je pozoruhodná také tím, že na ni pracují lidé původem z Mythos Games (tvůrci UFO: Enemy Unknown). Uzavřený betatest Laser Squad Nemesis začal před pár dny, ale zanedlouho bude sedmimegový soubor s betaverzí hry zpřístupněn i veřejnosti, stačí se zaregistrovat zde.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Právě z bety Laser Squad Nemesis pochází i sada nových screenshotů v naší galerii. První dojmy z hraní včetně popisu herních ras a jednotek přinesli dnes na VoodooExtreme. zdroj: Archiv
zdroj: Fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.