zavřít

Za volantem sporťáků z Lotus Challenge

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Xicat Interactive a Kuju Entertainment pracují na PC a GameCube verzi závodní hry původem z PS2 Lotus Challenge, která vyšla pro herní konzoli od Sony už začátkem tohoto měsíce.

Již podle názvu lehce poznáte, s jakými vozy bychom se v ní měli setkat - ano, půjde o oblíbené sporťáky britské výroby. Hra bude obsahovat jejich licencované obdoby a také plno grafických vychytávek jako světelné efekty, různé druhy počasí a podobně. Všechna auta mají disponovat realistickým modelem poškození a adrenalin do žil vám ještě připumpuje soundtrack od známé breakbeat/progressive-house skupiny Hybrid.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě klasických závodů si střihnete i několik úkolových jízd a kaskadérských kousků. Prostředí a tratě mají nabrat nejrůznějších podob. Podíváme se do okolí i středu Londýna, například na Trafalgar Square, k Whitehall, parku svatého Jamese nebo k Buckinghamskému paláci. Lokace nás ale zavedou i nedaleko japonské metropole (Tokyo Rainbow Bridge, Minato-ku, Tokyo Bay Tunnel) a do USA (arizonská dálnice a Jupiter Beach Raceway na Floridě). Součástí hry by měl být též "Story mód" s několika postavami a jejich příběhy. Ty vás postupně zavedou například k vrcholkům italských Alp nebo na natáčení filmů. Za plného provozu se budete prodírat dopravními zácpami nebo rovnou přeskakovat autobusy a postupným plněním misí si tak získávat přístup k novým a lepším vozům. Lotus Challenge vychází pro výše zmiňované platformy v březnu příštího roku.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.