zavřít

Za volant s Volkswagen GTI Racing

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci automobilů značky Volkswagen si určitě nenechají ujít nadcházející projekt společnosti Techland, závodní hru série GTI Racing, která je plně zasvěcena právě těmto vozům.

Najdete jich v ní celkem 15 typů ze všech pěti sérií, včetně klasiky GTI z r. 1975, Golf V GTI z r. 2004 a sbírky bonusových kousků jako New Beatle, Samba a několika nových konceptů. Naše galerie zaznamenala přírůstek nových ukázek, takže neváhejte a mrkněte:


Volkswagen GTI Racing je postavená na enginu Xpand Rally a podle nových informací má vyjít o něco málo později, než se původně plánovalo. Místo v únoru, začátkem března. Dočkáte se jí i u nás, a to prostřednictvím společnosti Cenega v kompletní české verzi s titulky, avšak podle nedávno zveřejněného vydavatelského plánu to nebude dříve než koncem dubna.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.