zavřít

Wrestlingový manažer Wrestling Spirit 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce sportovních manažerských simulací máme tip na jednu, která se točí kolem Wrestlingu.

zdroj: Archiv

Hra se jmenuje Wrestling Spirit 2, vyvíjena je vývojářským studiem Grey Dog Software a navazuje prý na úspěch populárního předchůdce s názvem Wrestling Spirit: Rookie To Legend. Hráči, kteří znají původní titul, se mohou těšit na řadu novinek a vylepšení.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V návaznosti na předchozí větu půjde například o dva nové módy (Pro League a World League), aktualizované módy kariéry (Rookie To Legend a Superstar Challenge), zdokonalený bojový systém s lepší AI, novými pohyby, atd. Celkově má tento titul skýtat mnohem hlubší zážitek než hra přechozí.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.