Máte námět či připomínku? Napište nám
Vývojář Sparta: Ancient Wars odhalen, nové ukázky
zdroj: Archiv
Obrázky

Vývojář Sparta: Ancient Wars odhalen, nové ukázky

21. 4. 2005 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Agentura IMC dnes po delším otálení a v podstatě na nátlak médií a potencionálních vydavatelů konečně odhalila jméno vývojářského studia, které se zabývá tvorbou nové historické real-time strategie s názvem Sparta: Ancient Wars a jejího "Ancient Wars enginu".

Ancient Wars: Sparta zdroj: Archiv Je jím ruský (konkrétně voroněžský) tým známý jako World Forge. Jak už ale víte z dřívějška, práce na této velmi nadějně vyhlížející hry probíhají pod dozorem německého veterána herního průmyslu - Torstena Hesse, který je autorem známé série Settlers.

Torsten Hess mimochodem spolupráci s World Forge komentuje následovně: "Disciplína a kvalita práce tohoto ruského týmu jsou neuvěřitelné. Od série Settlers jsem nepracoval na žádném podobně ambiciózním projektu a už se nemohu dočkat, až ho budu moci zájemcům předvést na letošní E3 v L.A."

Obrázek zdroj: Archiv Právě tam totiž mají IMC spolu s Torstenem Hessem a první hrou plánované historické série namířeno. Prezentaci Sparta: Ancient Wars prý povede sám Hess. Celé to má trvat okolo půl hodiny. Návštěvníci předváděčky budou moci během těchto 30 minut mj. shlédnou základní herní mechanismus, bitvy a samozřejmě také možnosti již zmíněného Ancient Wars enginu. IMC spolu s tímto oznámením vypustila zároveň ještě dvojici nových obrázků, které vám tímto nabízíme v naší galerii. Podrobnosti o hře naleznete v archivu.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články