zavřít

Vývojář Sparta: Ancient Wars odhalen, nové ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Agentura IMC dnes po delším otálení a v podstatě na nátlak médií a potencionálních vydavatelů konečně odhalila jméno vývojářského studia, které se zabývá tvorbou nové historické real-time strategie s názvem Sparta: Ancient Wars a jejího "Ancient Wars enginu".

Je jím ruský (konkrétně voroněžský) tým známý jako World Forge. Jak už ale víte z dřívějška, práce na této velmi nadějně vyhlížející hry probíhají pod dozorem německého veterána herního průmyslu - Torstena Hesse, který je autorem známé série Settlers.

Torsten Hess mimochodem spolupráci s World Forge komentuje následovně: "Disciplína a kvalita práce tohoto ruského týmu jsou neuvěřitelné. Od série Settlers jsem nepracoval na žádném podobně ambiciózním projektu a už se nemohu dočkat, až ho budu moci zájemcům předvést na letošní E3 v L.A."

Právě tam totiž mají IMC spolu s Torstenem Hessem a první hrou plánované historické série namířeno. Prezentaci Sparta: Ancient Wars prý povede sám Hess. Celé to má trvat okolo půl hodiny. Návštěvníci předváděčky budou moci během těchto 30 minut mj. shlédnou základní herní mechanismus, bitvy a samozřejmě také možnosti již zmíněného Ancient Wars enginu. IMC spolu s tímto oznámením vypustila zároveň ještě dvojici nových obrázků, které vám tímto nabízíme v naší galerii. Podrobnosti o hře naleznete v archivu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.