Vlastní okruh v Race Tracks Unlimited
zdroj: tisková zpráva

Vlastní okruh v Race Tracks Unlimited

29. 8. 2002 20:35 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Němečtí vývojáři Westka Interactive o sobě nechali slyšet poprvé letos zjara, kdy oznámili akčně-adventurní/RPG Y-Project, běžící na Unrealu enginu.

Tento titul ale není jediným, který chystají - v souvislosti s právě probíhající londýnskou herní výstavou ECTS se objevily i první informace o nové hře Race Tracks Unlimited.

Navzdory tomu, že její název zní spíše závodně, půjde o management strategii, tedy tycoon. Tentokrát však nebudeme budovat vlastní automobilku, jako třeba v Car Tycoon, ale profesionální jezdecký okruh. Že cesta k vlastnímu Hockenheimu nebude jednoduchá, jistě nemusím všem příznivcům tohoto populárního žánru zdůrazňovat. Kromě návrhu tratě a jejího okolí (tribuny, parkoviště ...) budete muset vytvořit též kvalitní zázemí pro organizátory i diváky (informační budovu, občerstvení, garáže ...). Po úspěšném vybudování se na vašich tratích budou prohánět vozy všech typů i kategorií, včetně těch ze stájí týmů F1.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Celá hra má běžet na vlastním real-time 3D engine přímo od Westky a co od něj můžeme v kostce očekávat, napoví i první screenshoty. Hra má být údajně propracovaná nejen po své simulační stránce, ale vývojáři si pohráli i s takovými detaily, jako jsou postavy okukující průběh závodu za mantinely nebo čilý ruch na tribunách. Uvidíme, jak neotřelý nápad dopadne, Race Tracks Unlimited vyjdou v prosinci 2003.
zdroj: EuroGamer

kate

Nejnovější články