zavřít

Vězeňský dvůr z Prisoner of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters uvolnili pětici nových screenshotů ze hry Prisoner of War, které nabízí pohled na...

Codemasters uvolnili pětici nových screenshotů ze hry Prisoner of War, které nabízí pohled na vězeňské dvory v této third-person akční adventuře od Wide Games.


další nové obrázky

V Prisoner of War budete ovládat čtyři zajaté spojenecké důstojníky (Američan, Brit, Holanďan a Francouz). Každý z nich bude mít určité dovednosti nebo přednosti a jejich cílem bude jediné - utéct ze zajetí. Během hraní postupně narazíte na vývoj tajné zbraně a informaci o ni budete muset doručit do ústředí Churchillova štábu v Londýně, abyste překazili Hitlerovy plány. Více informací o Prisoner of War zde nebo zde, plná verze hry je naplánována na léto.
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.