zavřít

Úžasné screenshoty z Battlefield 1942

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě předtím, než Vám naservírujeme hutné preview chystané hry Battlefield 1942 od...

Ještě předtím, než Vám naservírujeme hutné preview chystané hry Battlefield 1942 od švédských Digital Illusions, máme tu tři čerstvé obrázky z této válečné akční simulace, která je takovou odpovědí Electronic Arts na český úspěch Operation Flashpoint.


další nové obrázky

Podle informací zveřejněných dnes na webu JRC se Battlefield 1942 začne prodávat v České republice údajně již na přelomu dubna a května letošního roku. Zde je ukázka ze zítřejšího preview:
    Pro splnění mise bude zapotřebí velmi dobře volit jednotky, protože je ve hře kladen velký důraz na reálnost, což znamená, že toho pouhý pěšák moc nezmůže proti rozjetému tanku či bitevnímu letounu. Battlefield 1942 nebude obsahovat pouze pěchotní mise, ale také letecké bitvy, kde si budete moci zvolit jak roli pilota, tak i obsluhovače těžkého palubního kulometu či „bombermana“, který bude na zem spouštět obří bomby. Ocitnete se také na palubě lodi uprostřed oceánu mezi dalšími loděmi a ponorkami. Vysoko nad oceánem vám budou pomáhat letadla, proti kterým vystoupí další vzdušné jednotky...
Pokud máte zájem vidět všechny výše popsaná lákadla v pohybu, nezbývá mi, než vás odkázat na pár dnů staré minutové video (2 MB nebo 6 MB) právě z Battlefield 1942. To jsme znovu umístili na náš server, neboť všechny ostatní weby ve světě jako GameSpot, 3D Gamers nebo FilePlanet ho stále distribuují a Electronic Arts je prý ani nepožádali o jeho odstranění.
zdroj: BluesNews, JRC

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.