zavřít

Unreal Tournament 2003 web, zpoždění, pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se událo hned několik novinek na téma očekávaného Unreal Tournamentu 2003, a tak se do nich pustíme rovnou bez zbytečných řečí kolem, které stejně u takové pecky nejsou nutné.

Začněme spuštěním nových oficiálních stránek na všeříkající adrese UnrealTournament2003.com, kde hru prezentují jako futuristický sport a mají pravdu, což potvrzuje i číslovka s rokem v názvu. Co se týká obsahu zmiňovaného webu, nic závratně nového nečekejte, pouze obecný popis principu hry, ras, zbraní, herních módů atd. - po informační stránce je tedy neoficiální FAQ asi tisíckrát hodnotnější. Jediným přínosem této homepage je několik nových, opět úžasných screenshotů, které jsme pochopitelně přidali do naší galerie z této hry:


další nové obrázky

Internetem se také začaly šířit zvěsti o termínu vydání hratelného dema (info), které by se mohlo vynořit už koncem příštího týdne, ale nikdo to oficiální cestou zatím nevyvrátil ani nepotvrdil. O něco smutnější je zpráva, že plná verze Unreal Tournamentu 2003 se minimálně v Evropě o trochu zpozdí a místo slibovaného června si ji budeme moci vyzkoušet až v červenci. Konkrétní důvody vedoucí k tomuto posunu zatím nebyly oznámeny, Infogrames pouze suše konstatovali, že UT je tak známá hra, že si chtějí být při vydání 100% jisti, že je vše kompletně hotovo a vyladěno - takový postup nelze než pochválit.
zdroj: homepageCVG a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.