zavřít

Únik ze zajetí v Prisoner of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prisoner of War je připravovaná akční "úniková" adventura z dílny Wide Games, kteří naní pracují s podporou společnosti Codemasters.

zdroj: Archiv

Tato hra je vyvíjena nejen na PC ale také na PS2. Jak jsme se dozvěděli z rozhovoru, který poskytl executive producer společnosti Wide Games, Carl Jones, kolegům na XGR.com, budou se obě verze od sebe v několika věcech lišit. Především půjde o odlišnosti v ovládání i grafickém vzezření. Snahou však bylo, co se grafiky týče, maximálně využít schopnosti obou platform.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Dále jsme se dozvěděli, že hra bude zahrnovat asi 5 hlavních úkolů, celkem však bude muset hráč splnit kolem 16 misí. Pokud náš web sledujete pravidelně, určitě víte, že se v Prisoner Of War stanete vězni v německém zajateckém táboře. Vaším úkolem bude odsud zmizet, vzít s sebou několik dalších důstojníků a odhalit tajemství v podobě ničivé zbraně. Nebudete sice mít k dispozici žádné standardní zbraně, avšak využít budete moci různé další rafinované způsoby, jako převlékání do nepřátelských uniforem, sabotáže nebo krádeže aut, přičemž jak se ve svém rozhovoru Carl Jones zmiňuje, příliš prostoru k manévrování s vozidlem v kempu mít nebudete, takže ani nebudete mít možnost ukradený vůz řídit.

Prisoner of War už je velice blízko dokončení (alfa v únoru 2002). Slíbeno bylo dokonce také demo.
zdroj: XGR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.