Ukázky z Indiana Jones & Emperor's Tomb
zdroj: Archiv

Ukázky z Indiana Jones & Emperor's Tomb

8. 11. 2002 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokud trávíte nedělní odpoledne u televize, jistě jste si již všimli, že je už hezkých pár týdnů věnováno dobrodružstvím mladého Indiana Jonese (TV Nova).

Příběhy tohoto slavného a neohroženého hrdiny (samozřejmě toho už dospělého), který má možná mnohdy více štěstí než rozumu, se staly předlohou také pro hru s názvem Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Vyvíjí ji tvůrčí studio The Collective (tvůrci Buffy The Vampire Slayer), a to jak pro PC, tak pro Xbox, pod hlavičkou společnosti LucasArts. Naše galerie byla obohacena o další, tentokrát ale pěkně hutnou, dávku dvaceti nových screenshotů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Indiana Jones and the Emperor's Tomb se bude hrát z perspektivy třetí osoby a jak je z obrázků patrné, jde o adventuru dosti akční. Spolu s hlavním hrdinou příběhu se podíváte na spoustu míst roztroušených po celém světě. A když už s ním budete na cestách, neminete ani naši matičku českých měst - Prahu. Neméně zajímavá bude zajisté i cesta do Hong Kongu, na Sri Lanku, do Číny či mnoha dalších míst. Příliš poklidný to výlet ale nebude. Pod nohy se vám připletou nejrůznější nepřátelé, včetně Jonesových oblíbených nacistů. Vedle klasických a typických zbraní Indiho budete moci používat i to, co se vám zrovna dostane pod ruku. Např. taková noha od stolu, židle nebo láhev likéru dokážou s krvelačným neřádem nadělat také divy. Vydání nového Indiana Jonese se očekává v prvním kvartále příštího roku.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články