zavřít

Ukázka z našeho rozhovoru o UFO: Aftermath

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve spolupráci s brněnským studiem ALTAR interactive jsme vám jako vánoční dárek přinesli plnou verzi logické hry Fish Fillets a pozítří na to navážeme zajímavým rozhovorem se šéfem firmy Martinem Klímou nejen o připravované strategii UFO: Aftermath, ale nahlédneme i do jeho soukromí a jak se dostal k výrobě her.

Jako takový předvoj zde dnes máme několik exkluzivních screenshotů a ukázku ze zmiňovaného interview.


nové obrázkykompletní galerie

    Felie: Je pravda, že jednotky nemají prakticky žádnou AI?

    Martin Klíma: Ano, ale to je základní vlastnost našeho systému. Zas a znovu čtu na různých fórech, že UFO: Aftermath bude realtimová strategie. Nic není vzdálenějšího pravdě. Podstatou realtimovosti je to, že na jednom místě nějaké jednotky vyrobím a pak je někam pošlu a nechám je, ať si to tam nějak vyřídí. V naší hře se jednak jednotky nevyrábí a jednak nic sami nevyřídí. Žádný voják nikdy neudělá něco, co od něho hráč nechce. To je fundamentální rozdíl oproti realtimovým hrám, jak je známe... [více v pondělí]
zdroj: Altar

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.