zavřít

Ukázka a obrázky z GODS: Lands of Infinity

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovenský tým Cypron Studios si většina z nás patrně spojí s real-time strategií State of War, ke které se nyní chystá i pokračování State of War: Warmonger, o kterém jsme vás již informovali.

Dnešní novinku věnujeme jinému projektu těchto vývojářů od našich sousedů, a to 3D RPG GODS: Lands of Infinity.


nové obrázkykompletní galerie

O této hře a především o jejím příběhu toho zatím skutečně příliš nevíme - hlavní hrdinkou má být žena a cesty po fantasy světě se mají vyznačovat především volností a nelineárním pojetím. Ve hře, která se lehce dotkne i adventurního žánru, budeme moci kromě plnění questů též obchodovat s věcmi, získávat domy, samozřejmě komunikovat s NPC postavami a sami tak rozhodnout, zda se dáme k Dobru či jeho úhlavní konkurenci. Zajímavě vyhlíží i 3D engine, který pochází z domácí výroby Cypron Studios, a jehož výčet vlastností by se dal klidně přirovnat k nejnovějším 3D technologiím. Ostatně, pokud si chcete udělat názor sami, vyzkoušejte si čerstvé technologické demo (12 MB), ve kterém se proletíte po okolí elfského chrámu. Dokončení samotné hry je naplánováno nejdříve na konec letošního roku, věřme, že do té doby najdou GODS: Lands of Infinity dobrého vydavatele.
zdroj: e-mail, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.