zavřít

UFO: Extraterrestrials odložena na únor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Trisynergy a Chaos Concept dnes přišly s oficiálním oznámením odložení vydání jejich nového projektu s názvem UFO: Extraterrestrials, a to na únor 2007.

Důvodem k tomuto kroku je prý snaha dosáhnout lepší vyváženosti v oblasti hratelnosti a provedení různých dalších zdokonalení. UFO: Extraterrestrials má být taktickou strategií X-Com stylu. Odehrávat se bude v roce 2025 na nově kolonizované planetě, kde došlo k setkání s jakousi neznámou mimozemskou rasou, která zcela bez varování a naprosto brutálním způsobem zaútočila jak na lidi, tak na celou planetu. Na místo proto byla vyslána speciální jednotka, jež má za úkol situaci vyřešit.

Nedílnou součástí hry budou lehké i těžké bojové prostředky a pozemní jednotky. Ty budete moci trénovat a až nasbírají dost zkušeností, tak také specializovat v určitém oboru. Pohyb v herním světě bude volný a prostředí plně zničitelné, tudíž tam, kam nepovedou žádné dveře, anebo je nebudete moci najít, se prostě probouráte třeba s pomocí raketometu. K dispozici budete mít rovněž velkou strategickou mapu, díky níž budete moci stavět různé budovy, vyvíjet zbraně a bojovat s nepřáteli ve velkém měřítku.

zdroj: PR

korgull

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.