zavřít

Tropico 2: Pirate Cove - zakopaný poklad

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Černé plátno a na něm lebka se zkříženými hnáty.

Každý, i to malé dítě, ví, že potkat takto označenou loď na otevřeném moři je zrovna takový konec jako zajet do zuřivé bouře, narazit na útes a potopit se s lodí tam, kde mají svůj ráj žraloci. V Tropico 2: Prate Cove naštěstí (?) bude zrovna na straně vykořisťovatelů a ne vykořisťovaných. A dost možná, že po vzoru různých známých pirátských velikánů jako jsou Blackbeard, Kapitán Kidd nebo Morgan (se kterými se ve hře taktéž setkáte), i vy vyfásnete dřevěnou nohu, ukecaného papouška, pásku přes oko, anebo prostě všechno dohromady.


nové obrázkykompletní galerie

Tropico2: Pirate Cove provázené prý velice vydařeným soundtrackem od stejného skladatele, jenž má na svědomí hudbu i k předchozí hře, vás tedy postaví na stranu zloduchů, které se však Frog City Software snažili pojmout trochu humorně. Během 15 misí zahrnutých v rozsáhlé kampani projdete hned několika etapami, v nichž vystřídáte nejen několik různých pirátských vůdců (16 upravitelných postav na výběr), ale rovněž trochu prostřídáte loajalitu k určitým zemím. Např. je dobré mít za kamarády Angličany, ale už méně dobré je, byť jen ve chvílích nouze, napadat jejich obchodníky.

Vaší základnou bude ostrov, kde se budete snažit vybudovat vlastní pirátskou kolonii živenou především námořními přepady a prací zajatců. Mimochodem, co se otroků týče, ty vám mohou dodávat i sami spřátelené země. Na druhé straně co se týče přepadávání lodí, své piráty budete moci dokonce určitým způsobem i cvičit a strategie přepadávání bude na takovém výcviku i vhodném vybavení velice závislá. V boji však nebudete moci nijak ovládat samotné bitevní lodě. Protože je Tropico 2 podobně jako její předchůdce především budovatelskou strategií, žádné z budov nebudou stejné jako v původní hře a vůbec celý systém se bude výrazně v mnoha ohledech lišit (viz tato nedávná zpráva).
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.