zavřít

Trojice ukázek z Europa Universalis III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategie Europa Universalis III vývojářského týmu Paradox Interactive je naplánována až na příští rok.

To ovšem neznamená, že bychom se na ní nemohli podívat blíže, zvlášť, když máme k dispozici trojici nových screenshotů, které poodhalují některé z nových funkcí a voleb, jež má hra hráčům přinést.


Europa Universalis III je hrou o bádání, obchodu, válčení i diplomacii. Zahrnuje období mezi lety 1483 až 1789. Hráč bude moci, coby hlava některé z 250 nabízených zemí, svou hru začít v kterémkoliv okamžiku tohoto historického úseku. Možností při budování pozice vašeho národa bude nespočet. Historie bude ve vašich rukách a když budete chtít, můžete si nechat poradit i od některých slavných osobností, včetně Sira Isaaca Newtona, Wolfganga Amadea Mozarta nebo René Descarta. Multiplayer má být vybaven kooperativním módem umožňujícím více lidem ovládat jediný národ.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.