zavřít

Trojice artworků z Prince of Persia.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na návštěvě pod sultánovou věží i uprostřed hrozivého víru, to vše v kreslené grafice.

O odvážném kroku s převedením nového Perského prince do kreslené grafiky víte z nedávného preview, které dnes doplňuje trojice nových artworků. Jak správně podotýká poslední číslo Game Informeru, odkud také pochází, artworky se ani tolik neliší od vzhledu vlastní hry, které si vedle barevnosti ponechává i stejný výtvarný styl.


Co se týče názvu, ačkoliv oficiálně stále nebyl oznámen, je téměř jisté, že hra ponese podtitul Prodigy. Domnělého "právoplatného dědice" (čili Heir Apparent) museli nakonec vyvrátit sami redaktoři Game Informeru, když upozornili, že jde pouze o název jejich článku a nikoliv hry. Vedle trademarku na Prodigy od duchovního otce série Jordana Mechnera tomuto názvu napovídá i pojmenování oné trojice artworků.

Prince of Persia: Prodigy vyjde pro PC, X360 a PS3 letos před Vánoci - více v našem preview.
zdroj: Game Informer

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.