zavřít

Třicet pohlednic z olympiády Salt Lake City

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přímo od britského vydavatele Eidosu se nám dnes podařilo získat rovnou třicítku skvělých screenshotů z oficiální počítačové hry k blížící se zimní olympiádě, která se bude konat v únoru v americkém městě Salt Lake City.

zdroj: Archiv

Tyto obrázky Vám dají nahlédnout do všech disciplín, se kterými se v této hře setkáte: sjezdem, slalomem, paralelním snowboardingem, akrobatickými skoky na lyžích, bobováním a skoky na lyžích.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Salt Lake City 2002 vyjde ještě tento měsíc ve verzích pro platformy PC a Playstation 2. Pokud se už nemůžete dočkat této hry, která by mohla být od dob klasiky Winter od Accolade prvním pořádným zpracováním zimních sportů v novodobých dějinách PC, mrkněte se na pěkný trailer a video (7 MB a 3 MB, DivX), které jsme Vám nabídli ke stažení včera.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.