zavřít

Tomb Raider: The Angel of Darkness pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro potěchu oka tu máme várku nových hi-res obrázků z chystané third-person akce s nestárnoucí Larou Croft v Tomb Raider: The Angel of Darkness.

Od svých předchůdců by se tento díl měl lišit především zcela novým provedením, a to včetně engine. Na dnešních obrázcích vidíme hrdinku přímo v akci, aby se jí dařilo a aby nemusela opět zemřít, jak už se také stalo, obdařili ji autoři z Core Design několika novými a prý zatraceně účinnými pohyby.


nové obrázkykompletní galerie

O co konkrétně v Angel of Darkness půjde? Troufám si říct, že příběh se v zásadě nebude příliš lišit od dřívějších dobrodružství této slečny. Novinkou má být možnost komunikace s ostatními postavami, větší volnost v průběhu celé hry a prý i celkově větší důvtipnost. Jestliže vás tento "Tomb Raider nové generace" zajímá hlouběji, mrkněte se na starší preview, popřípadě na homepage. Po odložení bychom se Tomb Raider: The Angel of Darkness měli konečně dočkat snad v březnu/dubnu.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.