zavřít

Tomb Raider: The Angel of Darkness info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý den jsme blíže dalším dobrodružstvím tentokrát však proměněné staré známé hrdinky Lary Croft, v nejnovějším projektu společnosti Core Design -Tomb Raider: Angel of Darkness.

Jak jistě víte, posledním díl série akčních adventur s půvabnou děvou v hlavní roli skončil neslavně - její smrtí. Možná i proto, aby tak tvůrci připravili tak fanoušky svého díla na mnohem drsnější akci, s ještě drsnější Larou, kterou opět přivedou k životu. Její proměna se neprojeví pouze v jejích aktivitách. Změnu zaznamenáte i na jejím vzhledu, protože Angel of Darness tentokrát poběží na úplně novém enginu, tudíž by vše mělo vypadat mnohem lépe. Považte, však nyní její tělo bude tvořit okolo 5000 polygonů oproti někdejším 500...


nové obrázkykompletní galerie

Také příběh bude mnohem temnější a protáhne vás kdejakými ponurými uličkami, sklepeními, kryptami apod. Lara nyní nebude jen štváčem, Lara bude kvůli obvinění z vraždy i štvanou zvěří. Prostředí, ve kterém se budete pohybovat sice nebude naprosto foto-realistické, ale výrazných změn oproti předchůdcům hry určitě doznalo. Stejně tak budou mnohem lépe vypadat i NPC, kterých se ve hře vyskytne více, než kdykoliv předtím, a kteří zde navíc sehrají mnohem důležitější roli, jelikož s nimi budete muset rovněž v rámci příběhu komunikovat. A právě způsob dotazování se může ovlivnit váš další postup.

Aby toho nebylo málo, kromě Lary se tentokrát v Tomb Raideru objeví ještě jedna hratelná postava, a to Kurtis Trent. Jeho schopností budete moci využít v některých situacích zejména ke konci hry. Je pochopitelně, že zvládá trochu jiné věci než Lara, jinak by ho přeci vůbec nepotřebovala. Tomb Raider bude obsahovat všechny ty nejoblíbenější zbraně z dřívějška, jako revolver, brokovnice, kulomet, harpuna apod. Nové budou pro Laru některé způsoby přímých soubojů "žena proti muži" a jisté akce ve špionážním stylu.
zdroj: UGO, Krawall

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.