Máte námět či připomínku? Napište nám
Tomb Raider: Angel of Darkness už v červnu
zdroj: Archiv
Obrázky

Tomb Raider: Angel of Darkness už v červnu

31. 5. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Eidos Interactive se nechali slyšet, že návrat sličné, ale nebezpečné hrdinky jménem Lara Croft ve hře s podtitulem The Angel of Darkness proběhne už 20.

června, pět dní před uvedením druhého dílu filmové Lary Croft - The Cradle of Life, opět s Angelinou Jolie v hlavní roli. Pokud jste nestihli v návalu zpráv během E3 v polovině května zaregistrovat čtyřminutový trailer (6 MB nebo 19 MB, WMV), neváhejte zabrousit do naší sekce downloadů. Dnes pro vás kromě toho máme ještě sadu nových screenshotů:

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Tento titul již zažil několik odložení a ještě před výstavou E3 proběhla na našich stránkách zpráva, která mj. hovořila i o pravděpodobném posunu hry až na začátek posledního čtvrtletí tohoto roku. Z toho se naštěstí nakonec vyklubal výše uváděný červen, zřejmě i kvůli tomu, aby se povedlo načasovat souběžné uvedení filmu a hry, což dopomůže k větší prodejnosti jako třeba u Matrixu.

Tomb Raider: The Angel of Darkness vám představí novou Laru, a to nejen po stránce grafické. Core Design, kteří titul vyvíjejí, si pro vás přichystali spoustu novinek. V průběhu hry budete moci schopnosti své hrdinky rozvíjet podle toho, jaký bude váš postup. Úplně poprvé v celé sérii bude Lara muset komunikovat s dalšími charaktery. Ve hře se objeví ještě jedna hratelná postava - Kurtis Trent. Těšit se můžete na různé nové pohyby a akce. Nový bude také systém ovládání. Příjemný zážitek z hraní jistě podpoří i animace, které jsou plynulejší a více "jako živé". Znát by mělo být použití nového grafického enginu, přizpůsobeného na moderní grafické karty a podporujícího řadu speciálních efektů, včetně efektů počasí. Velkých změn prý doznala také umělá inteligence nepřátel. Hrou vás bude doprovázet původní hudební doprovod v podání Londýnského symfonického orchestru.
zdroj: Yahoo, 3DGamers

korg

Nejnovější články