zavřít

Tomb Raider: Angel of Darkness screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novou generaci tombraiderovek s podtitulem Angel of Darkness provázejí poslední dobou samé problémy a zlé jazyky tvrdí, že tato hra od Core Design údajně nenaplnila očekávání do ní vkládaná vydavatelem Eidosem a proto má být nyní částečně předělávána.

Ať je to pravda nebo ne, faktem zůstává, že aktuální únorový termín vydání je asi nereálný, neboť kolem Angel of Darkness stále panuje naprosté ticho a dosud žádný magazín nedostal hratelnou verzi za účelem preview, jak je to běžné u každého takového titulu. Osobně tipuji, že se dočkáme dalšího odložení, což by mohlo teoreticky vést až k současnému uvedení hry s druhým dílem filmového Tomb Raidera Cradle of Life na podzim, ale nechme se překvapit.


nové obrázkykompletní galerie

Pro zpříjemnění čekání zde alespoň máme sadu osmi čerstvých screenshotů z Playstation 2 verze Angel of Darkness, které se objevily na skandinávském serveru Eidosu a oproti starším obrázkům konečně zachycují Laru v několika nových lokacích (thx ToTheGame). Na fanouškovské stránce Tomb Raider Chronicles se také nachází vůbec první ukázka z druhého dílu filmu - konkrétně jde o rozhovor hudební stanice MTV s Angelinou Jolie, která nesnáší vodu, ale v Cradle of Life byla donucena absolvovat několik akčních scén na vodním skútru.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.