Tomb Raider: Angel of Darkness screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Tomb Raider: Angel of Darkness screenshoty

14. 1. 2003 0:01 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Novou generaci tombraiderovek s podtitulem Angel of Darkness provázejí poslední dobou samé problémy a zlé jazyky tvrdí, že tato hra od Core Design údajně nenaplnila očekávání do ní vkládaná vydavatelem Eidosem a proto má být nyní částečně předělávána.

Ať je to pravda nebo ne, faktem zůstává, že aktuální únorový termín vydání je asi nereálný, neboť kolem Angel of Darkness stále panuje naprosté ticho a dosud žádný magazín nedostal hratelnou verzi za účelem preview, jak je to běžné u každého takového titulu. Osobně tipuji, že se dočkáme dalšího odložení, což by mohlo teoreticky vést až k současnému uvedení hry s druhým dílem filmového Tomb Raidera Cradle of Life na podzim, ale nechme se překvapit.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pro zpříjemnění čekání zde alespoň máme sadu osmi čerstvých screenshotů z Playstation 2 verze Angel of Darkness, které se objevily na skandinávském serveru Eidosu a oproti starším obrázkům konečně zachycují Laru v několika nových lokacích (thx ToTheGame). Na fanouškovské stránce Tomb Raider Chronicles se také nachází vůbec první ukázka z druhého dílu filmu - konkrétně jde o rozhovor hudební stanice MTV s Angelinou Jolie, která nesnáší vodu, ale v Cradle of Life byla donucena absolvovat několik akčních scén na vodním skútru.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články