zavřít

Tomb Raider: Angel of Darkness PS2 obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Erik ze spřáteleného norského serveru ToTheGame nám poslal echo, že na skandinávském webu Sony pro novináře se objevilo devět nových obrázků z third-person akce od Eidosu, na kterou se i přes umělé natahování celé série skoro každý těší - z šestého dílu Tomb Raidera s názvem Angel of Darkness.

Ačkoliv se jedná o screenshoty z Playstation 2 verze hry v dosti nízkém rozlišení, umístili jsme je vzhledem k atraktivitě tohoto titulu i do naší galerie:


nové obrázkykompletní galerie

Všechny dostupné informace o této reinkarnaci nesmrtelné Lary Croft se dočtete v našem nedávném preview, kde jsou pro případné zájemce připraveny i dva trailery a další obrázky.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.