Tomb Raider: Angel of Darkness pics
zdroj: tisková zpráva

Tomb Raider: Angel of Darkness pics

12. 5. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

O víkendu do naší galerie přibylo i několik nových screenshotů z připravované akční adventury Tomb Raider: The Angel of Darkness, kterou vývojáři z Core Design za podpory Eidos Interactive plánují na podzim tohoto roku.

Na tyto screenshoty si ale budete muset trochu více posvítit, protože jsou o takové tmavší ;) Přestože v posledním díle série kultovní hrdinka ku lítosti všech jejích skalních příznivců zemřela, tvůrci do jejích genů vložili cosi z bájného ptáka Fénixe a ve své nové hře ji nechají zcela novou a ještě lepší vstát z popela. Nepřivedou ji však do o nic lepšího světa než v jakém žila předtím, spíše naopak.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Kromě toho Lara tentokrát stane v pozici, která je pro ní nová. Už nebudou pouze lovcem, už bude sama lovnou zvěří. Kvůli jistým brutálním vraždám se stává podezřelou a aby toho nebylo málo spadá do konfliktu s jistým Alchymistou a jakousi tajnou organizací zahalenou rouškou tajemství. S tím vším má něco společného pět maleb ze 14. století, které se Alchymista snaží zoufale získat.

Lara již nebude na vše úplně sama. Kromě její osoby se ve hře setkáte také s mužem jménem Kurtis Trent. Významnou roli zde sehraje také komunikace s mnoha různými postavami. Tato vlastnost se ve této sérii objeví vůbec poprvé. Lařiny schopnosti budete moci rozvíjet, a to řešením různých situací, hádanek a prozkoumáváním tajemného a zlověstného světa. Protože si tvůrci pro svůj nový projekt zvolili i zcela nový engine, můžete se těšit na lepší grafické zpracování nejen postav, ale i prostředí.
zdroj: gamesurf

korgull

Nejnovější články