zavřít

Thief: Deadly Shadows má své oficiální stránky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Eidos spustila oficiální homepage pro nadcházející třetí díl zlodějské akce Thiefa, kterým dnes už neexistující Looking Glass Studios v roce 1998 vytvořili nový stealth podžánr a změnili tím do jisté míry směřování celého herního průmyslu, díky čemuž vznikly tituly jako Splinter Cell.

Možná i proto, že sérii po nich převzal Warren Spector z ION Stormu, chybí v názvu hry trojka a namísto ní pouze nese podtitul Deadly Shadows. Na výše uvedených stránkách, z jejichž flashové prezentace na vás dýchne středověká atmosféra, naleznete obecné informace o náplni a příběhu hry, postavách, různých spolcích, zbraních nebo dva wallpapery na plochu Windows. Ze stejného zdroje pochází 23 nových obrázků a artworků vložených do galerie, jejíž prohlížení bohužel kazí zbytečně nízké rozlišení (jen 465x350).


nové obrázkykompletní galerie

Thief: Deadly Shadows má vyjít pro PC nebo konzole už letos na jaře a více se o něm dozvíte z našeho preview, E3 traileru nebo archivu novinek, kde jsme psali mimojiné o možnosti libovolně přepínat do pohledu third-person kamery.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.