zavřít

The Thing podle slavného filmu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První informace o vývoji hry The Thing jsme vám přinesli již v lednu, ale až nyní Universal Interactive Studios oficiálně oznámili přípravu této hry.

zdroj: Archiv

Půjde o hororovou akční hru podle slavného filmu Věc (The Thing) z roku 1982, který natočil John Carpenter. Pokud jste tento film viděli, tak si možná vzpomenete, že děj se odehrává v chladné Antarktidě, kam přijíždí norsko-americká expedice zjistit příčinu zkázy vědecké stanice. Námět hry je to jistě zajímavý, uvidíme, jak si s tím autoři poradí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Hra vyjde pro několik herních platforem, jako první patrně pro PS2, ale dočkáme se i PC verze, ovšem všechno bude hotové až na jaře příštího roku. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.