zavřít

The Italian Job - nástupce Carmageddonu?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud si rádi odpočinete po náročném dni u dobré hry, kde se to jen hemží nejrůznějšími automobily, možná Vás zaujme následující titul, který pochází od britských SCI, tvůrců Carmageddonu.

The Italian Job, už podle názvu dává tušit, že příběh, který bude podkreslovat divokou akci, se bude točit okolo mafiánských machinací. Někdo z Vás navíc může podotknout, že mu název silně připomíná nějaký film a v tom případě Vás ujišťuji, že máte pravdu. Hra The Italian Job skutečně vznikla na základě stejnojmenného kultovního filmu z roku 1969.


další nové obrázky

A co že to má společného s automobily? Především to, že zde nebudete ani tak v roli téměř dokonalého chlapíka běhajícího po temných uličkách s příručním kanónem v ruce, svým pronásledovatelům budete totiž unikat ve svém vozidle, které si vyberete z 14 druhů od Mini Coopera ve třech barevných provedeních, přes sporťáky až po autobus. Hráči si během misí v Londýně, Turínu či švýcarských Alpách vyzkouší role různých členů gangu a jak je z přiložených obrázků patrné, vyzkouší co jejich kára vydrží velice důkladně.

The Italian Job by se měl v obchodech objevit koncem dubna, zatím Vám nabízíme ke shlédnutí ucházející minutový trailer (4 MB, DivX), který neobsahuje přímo záběry ze hry, ale nahrazuje to pěknou renderovanou animací s automobilovými honičkami po městě.
zdroj: C&VG, GH

kor

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.