The Italian Job - nástupce Carmageddonu?
zdroj: tisková zpráva

The Italian Job - nástupce Carmageddonu?

17. 4. 2002 19:36 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokud si rádi odpočinete po náročném dni u dobré hry, kde se to jen hemží nejrůznějšími automobily, možná Vás zaujme následující titul, který pochází od britských SCI, tvůrců Carmageddonu.

The Italian Job, už podle názvu dává tušit, že příběh, který bude podkreslovat divokou akci, se bude točit okolo mafiánských machinací. Někdo z Vás navíc může podotknout, že mu název silně připomíná nějaký film a v tom případě Vás ujišťuji, že máte pravdu. Hra The Italian Job skutečně vznikla na základě stejnojmenného kultovního filmu z roku 1969.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

A co že to má společného s automobily? Především to, že zde nebudete ani tak v roli téměř dokonalého chlapíka běhajícího po temných uličkách s příručním kanónem v ruce, svým pronásledovatelům budete totiž unikat ve svém vozidle, které si vyberete z 14 druhů od Mini Coopera ve třech barevných provedeních, přes sporťáky až po autobus. Hráči si během misí v Londýně, Turínu či švýcarských Alpách vyzkouší role různých členů gangu a jak je z přiložených obrázků patrné, vyzkouší co jejich kára vydrží velice důkladně.

The Italian Job by se měl v obchodech objevit koncem dubna, zatím Vám nabízíme ke shlédnutí ucházející minutový trailer (4 MB, DivX), který neobsahuje přímo záběry ze hry, ale nahrazuje to pěknou renderovanou animací s automobilovými honičkami po městě.
zdroj: C&VG, GH Obrázek zdroj: tisková zpráva

kor

Nejnovější články