zavřít

Taktická strategie African Alliance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve třetím čtvrtletí tohoto roku by se měla v obchodech objevit i nová taktická strategie vývojářského týmu Mist Land - African Alliance.

Děj této hry vás zavede do jedné africké země, kde vládne po dosazení diktátora do jejího čela chaos a násilí. Humanitární pomoc se zde snaží zajistit organizace U.N.O. a bývalá vláda se opět pokouší dostat k moci. Ke které ze stran se připojíte, bude jen na vás. Vývoj hry dokonce ovlivní i to, kde a v jaké hodnosti ji začnete.


African Alliance slibuje plně interaktivní prostředí, takže budete moci bortit zdi, bourat domy, kácet stromy, prostě ničit vše, co vám bude stát v cestě k cíli. Děj je prý nelineární a způsobů, jak ho pojmout, mnoho. Hráč jistě neodolá hru projít i několikrát. Do rukou se vám dostane více než stovka realistických zbraní všeho druhu a dalšího vybavení. Podle všeho bude African Alliance zahrnovat i určité prvky RPG, protože prý budete moci zdokonalovat schopnosti svých vojáků.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.