zavřít

Tajemný fantasy svět v RPG Gothic II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trochu středověké fantasy romantiky na nás dýchne při pohledu na nové obrázky v galerii patřící k druhému pokračování oblíbené RPG, Gothic II od Piranha Bytes a Jowoodu.

Tento titul na svého předchůdce naváže přesně tam, kde byl příběh ukončen. Pokud vás jímá obava, že když jste původní hru (recenze) neviděli, tak její další díl si asi nezahrajete, můžete být prý naprosto v klidu. I když zde bude spousta referencí do minulé hry, dočkáte se prý vždy dostatečného vysvětlení.


nové obrázkykompletní galerie

Samozřejmě i v Gothic II na vás čeká spousta dobrodružství a bojů s nejrůznějšími monstry, která budou nyní vybavena podstatně lepší umělou inteligencí. Přepracován byl také systém zpráv. V Gothic II na vás navíc čeká zhruba třikrát tak velký svět než bylo možné spatřit v Gothic I. Co se týče grafické stránky hry, Piranha Bytes využili opět vlastností toho samého enginu jako u předchozího titulu. Nicméně došlo k jistým úpravám, z nichž některé zaregistrujete už na první pohled. Termín vydání byl stanoven na konec listopadu.
zdroj: Multiplayer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.